Mezoterapia Częstochowa

Mezoterapia Częstochowa

 

Procesy starzenia się skóry są nieuniknione i, prędzej czy później, dostrzeżemy pierwsze ich oznaki. Jednak nowoczesne metody medycyny estetycznej skutecznie z tym walczą, stąd rosnąca popularność mezoterapii w Częstochowie, jak i we wszystkich innych rejonach kraju i świata.

Mezoterapia w Częstochowie to zabieg, który dostarcza substancje odżywcze, lecznice, odmładzające i regenerujące  w głąb skóry. Dzięki temu efekty są nieporównywalne do kuracji z zastosowaniem nawet tych najbardziej skutecznych, tradycyjnych kosmetyków.

Obecnie mezoterapia jest w czołówce zabiegów medycyny estetycznej, jeśli chodzi o zatrzymywanie procesów starzenia się skóry, a korzystają z niej nie tylko kobiety, ale coraz częściej także mężczyźni w różnym wieku, w zależności od potrzeb.

 

 

Rodzaje mezoterapii w Częstochowie

Wyróżnić możemy kilka podstawowych rodzajów i metod mezoterapii w Częstochowie, z których każda daje inne efekty.

Jednym z tych rodzajów jest mezoterapia igłowa, która polega na wprowadzeniu substancji aktywnych pod skórę przy pomocy wielu precyzyjnych nakłuć igłą. Takie ukłucia powodują, że skóra sama pobudzana jest do regeneracji oraz wytwarzania włókien kolagenowych, a co za tym idzie, ulega widocznemu odmłodzeniu.

Mezoterapia bezigłowa natomiast jest metodą całkowicie nieinwazyjną. W tym przypadku substancje aktywne wprowadza się metodą elektroporacji, przy pomocy urządzenia wytwarzającego prąd elektryczny. Zabieg jest bezbolesny i daje szybkie rezultaty.

Szczególnym zabiegiem jest także mezoterapia skóry głowy, wybierana przez Klientów borykających  się z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem czy słabą ich kondycją.

 

 

Kto może korzystać z mezoterapii?

Mezoterapia jest szczególnie wskazana dla osób ze zmęczoną, zwiotczałą cerą z oznakami starzenia, zmarszczkami, utratą owalu twarzy, workami pod oczami i przebarwieniami czy bliznami. Zabiegi przeznaczone są także dla osób z nadmiernym wypadaniem włosów, łysieniem, cellulitem i rozstępami.

Swoją pracą staram się nieustannie zawyżać poziom mezoterapii w Częstochowie oraz odpowiednio zadbać o każdą pojedynczą klientkę, by sprostać jej wymaganiom i odmienić jej życie, by mogła poczuć się piękna.