Depilacja laserowa

Chcesz cieszyć się gładką skórą na długo? Pozbądź się trwale niechcianego owłosienia dzięki depilacji laserowej!

Depilacja laserowa Light Sheer Duet

Marzysz o tym, by raz na zawsze pozbyć się niechcianego owłosienia? Zabiegi depilacji laserowej są bezpieczne i skuteczne, pod warunkiem, że wybierzesz właściwy salon kosmetyczny i odpowiedni sprzęt. Nowoczesny laser diodowy Light Sheer Duet to jeden z najlepszych na świecie laserów do depilacji renomowanej marki Lumenis®.

Jak działa?

Laser Light Sheer Duet oddziałuje bezpośrednio na mieszki włosowe i powoduje ich trwałe usunięcie. Urządzenie wyposażone zostało w dwie głowice: mniejszą do depilacji niewielkich i trudno dostępnych miejsc oraz większą przeznaczoną do depilacji dużych powierzchni tj. nogi czy plecy. Obie głowice lasera są bardzo precyzyjne, dzięki czemu nie ma ryzyka uszkodzenia sąsiadujących tkanek.

Dlaczego warto?

Dzięki depilacji laserowej możesz trwale pozbyć się owłosienia na nogach, pod pachami, w okolicy bikini, na twarzy i wszędzie tam, gdzie obecność włosów wywołuje Twój dyskomfort. W trakcie jednego zabiegu zniszczeniu ulegają włosy znajdujące się w fazie wzrostu (ok. 30% wszystkich włosów), dlatego dla pełnego efektu należy wykonać 5–6 zabiegów. Już pierwszy zabieg wyraźnie spowalnia odrastanie włosów.

Dla kogo?

Dla każdego, kto chce na stałe pozbyć się niechcianego owłosienia. Dodatkowe wskazania do zabiegu depilacji laserowej to:

Przeciwwskazania