Blog

Interesują Cie nowości z branży beauty? Dowiedz się więcej na temat zabiegów z medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych.

Depilacja laserowa

Depilacja laserowa w Małopolsce i nie tylko cieszy się niezwykłą popularnością ze względu na to, że obecnie jest to najskuteczniejsza i najszybsza metoda trwałego usuwania niechcianego owłosienia na ciele. Laser LightSheer Duet, którego używam w moim gabinecie, to urządzenie w pełni bezpieczne i dające długotrwałe i spektakularne efekty. Depilacja laserowa pomaga w pozbyciu się zbędnego owłosienia takich części ciała jak nogi, pachy, okolice bikini, nawet twarz. Efekt spowolnienia odrastania włosów widoczny jest już po pierwszym zabiegu, jednak dla pełnego efektu rekomendowane jest wykonanie kil

Depilacja laserowa w Małopolsce – dla kogo?

Zabieg depilacji laserowej przeznaczony jest w szczególności dla osób, które mają problem z wrastającymi włoskami, które odczuwają niekomfortowe podrażnienia po tradycyjnym goleniu oraz tych, które cenią sobie wygodę i chcą cieszyć się gładkim ciałem przez długi czas. Jeśli brakuje Ci czasu – nie przepadasz za długotrwałą, codzienną depilacją – depilacja laserowa w Małopolsce jest idealnym rozwiązaniem dla Ciebie. Zabieg pokochają też osoby, u których pojawia się nadmierne owłosienie z powodu zaburzeń hormonalnych lub cierpiące na zapalenie mieszków włosowych.

Jak wygląda zabieg laserem LightSheer Duet?

Wiązka światła z laseru LightSheer Duet trwale usuwa mieszki włosowe nawet w trudno dostępnych miejscach, dzięki dwóm różnej wielkości głowicom. Laser gwarantuje precyzję i jednocześnie jest w stu procentach bezpieczny. Zabieg powtarza się z reguły co miesiąc przez wybrany okres czasu, np. przez rok.

Laser LightSheer Duet jest praktycznie bezbolesny, w porównaniu do zabiegów innymi urządzeniami. Z tego oraz wielu innych powodów jest to najlepsza i najczęściej wybierana forma depilacji laserowej w Małopolsce i innych rejonach.