O mnie

Sprawdź, jak mogę pomóc Ci poczuć się piękną i atrakcyjną w swojej skórze. Zaufaj medycynie estetycznej i razem zatrzymajmy czas!

O mnie

Nazywam się Paulina Misiarz i jestem specjalistką z zakresu medycyny estetycznej. Moja praca skupiona jest wokół kobiet – codziennie dbam o to, by czuły się piękne i pewne siebie. Wierzę, że wiek to tylko metryka i niezależnie od niego możemy czuć się świetnie w swojej skórze. Dlatego staram siędobierać zabiegi medycyny estetycznej w taki sposób, by ich efekty spełniały oczekiwania moich klientek, a jednocześnie były jak najbardziej naturalne.

Korzystam z szerokich możliwości, jakie oferuje współczesna medycyna i kosmetologia, pracując z najwyższej jakości preparatami i najnowocześniejszym sprzętem. Moim priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego stosuję wyłącznie produkty renomowanych marek, a podczas wykonywania zabiegów dbam o zachowanie najwyższych standardów. Na zabiegi zapraszam do gabinetów, z którymi stale współpracuję: Krakowskiej Pracowni Wizerunku, Lolo Lashesw Częstochowie oraz Perfect Lines Studio w Czeladzi.

Nieustannie uczestniczę w szkoleniach, by podnosić swoje kompetencje i rozwijać się w dziedzinie, którą wybrałam. Ukończyłam wiele szkoleń i kursów w Polsce i za granicą, poświęconych m.in. mezoterapii, wolumetrii, wypełnianiu ust kwasem hialuronowym, procedurom z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych czy urządzenia Plexr. Szkoliłam się m.in. w Rzymie i Atenach, pod okiem znanego greckiego specjalisty dr. Sotirisa Tsioumasa. Poza tym, że sama wykonuję zabiegi medycyny estetycznej, prowadzę także liczne szkolenia, m.in. w Meddiamonds w Warszawie oraz PowderBrows Academy w Stalowej Woli. Uwielbiam dzielić się swoją wiedzą i pasją z innymi!

Specjalizuję się w zabiegach, których celem jest odżywienie i rewitalizacja skóry. Nowoczesne, nieinwazyjne metody poprawy kondycji skóry, redukcji zmarszczek czy korekty wielkości i kształtu ust pozwalają na uzyskaniespektakularnych rezultatów bez użycia skalpela. Rodzaj przeprowadzanej procedury i wykorzystywane preparaty dobieram zawsze indywidualnie, w zależności od potrzeb klientki, typu skóry i oczekiwanych efektów. Jestem przekonana, że tego rodzaju zabiegi znacząco poprawiają samopoczucie i pozwalają moim klientkom żyć pełnią życia, tu i teraz.

Doświadczenie

Nieustannie się rozwijam, a swoje umiejętności i wiedzę poszerzam, uczestnicząc w różnego rodzaju kursach.

Kursy i szkolenia

Ukończyłam wiele renomowanych kursów i szkoleń, zarówno w Polsce, jak i za granicą, między innymi w Grecji.

Najlepsze preparaty

W swojej pracy wykorzystuję wyłącznie najwyższej jakości preparaty o potwierdzonej skuteczności, w trosce o bezpieczeństwo Klientek.

Technologie

Korzystam z nowoczesnych i rewolucyjnych technologii, które zapewniają spektakularne efekty.

Poczuj się piękna

Młodość

Efekt odmłodzenia uzyskasz dzięki zmniejszeniu ilości zmarszczek i wygładzeniu zwiotczałej skóry oraz uniesieniu jej tam, gdzie jest to konieczne.

Piękno

Medycyna estetyczna wydobywa z nas to, co najpiękniejsze, podkreślając wszelkie atuty i niwelując niedoskonałości, które mogą zaważyć na naszej pewności siebie.

Naturalność

Dbam o to, by medycyna estetyczna nie kojarzyła się ze sztucznością, a podkreślała naturalne piękno moich Klientek.