Nici rewitalizujące i liftingujące

Natychmiastowy efekt liftingu, odmłodzenia i poprawy owalu twarzy możliwy jest dzięki zastosowaniu nici rewitalizujących i liftingujących!

Nici rewitalizujące i liftingujące

Nowoczesne nici rewitalizujące i liftingujące (haczykowe) to rozwiązanie pozwalające nie tylko na uniesienie zwiotczałych tkanek i odmłodzenie wyglądu twarzy czy szyi, ale zapewniające również rewitalizację skóry. Wykonane z substancji w pełni kompatybilnych z ludzkimi tkankami, rozpuszczając się, wzmacniają skórę i pobudzają produkcję elastyny i kolagenu. Dzięki temu skóra po zabiegu wygląda naturalnie, świeżo i młodo. Przy pomocy nici można także lekko wyszczuplić twarz, podkreślić policzki czy skorygować kształt nosa.

Jak działa?

Liftingujące nici haczykowe tworzą w skórze specjalny szkielet, dzięki któremu tkanki są utrzymywane w odpowiednim miejscu. Z czasem, kiedy nici zaczynają się rozpuszczać, efekt uniesienia tkanek zostaje wzmocniony przez zwiększenie grubości skóry, do którego dochodzi pod wpływem stymulacji komórek organizmu. Nici rewitalizujące natomiast pozbawione są haczyków i zapewniają delikatniejszy efekt w postaci subtelnego uniesienia i napięcia skóry.

Dlaczego warto?

Niewątpliwą zaletą zabiegu z użyciem nici rewitalizujących i liftingujących jest natychmiastowy efekt liftingu i odmłodzenia twarzy, a także poprawy jej owalu. Procedura jest szybka i nie wymaga nacinania skóry. Nici są całkowicie wchłaniane przez organizm, pobudzając produkcję naturalnego kolagenu i procesy autoregeneracji skóry. Rezultatem zabiegu jest więc nie tylko wymodelowanie twarzy, ale także poprawa kondycji skóry.

Dla kogo?

Zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących polecany jest szczególnie osobom zmagającym się z:

Przeciwwskazania