Kwas hialuronowy

Wszechstronny kwas hialuronowy poradzi sobie ze zmarszczkami, poprawi owal twarzy bez konieczności użycia skalpela i nada ustom pięknego kształtu z efektem powiększenia.

Wypełnianie zmarszczek – kwas hialuronowy

Chcesz, by Twoja twarz była młodsza i pełna blasku, a zmarszczki i niedoskonałości mniej widoczne? Wypróbuj zabieg wypełniania kwasem hialuronowym – działa rewelacyjnie jako korekcja drobnych, średnich i głębokich zmarszczek, bruzd i fałd, jednocześnie nawilżając skórę poprzez stymulację produkcji nowego kolagenu.

Jak działa?

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszej skórze – jej zadaniem jest wiązanie wody w tkankach. Z wiekiem ilość kwasu się zmniejsza, co skutkuje wiotczeniem skóry i powstawaniem zmarszczek. Celem zabiegu jest dostarczenie syntetycznego kwasu hialuronowego do skóry właściwej, poprawa jej nawilżenia, jędrności i wypełnienie zmarszczek oraz bruzd. Rezultaty są widoczne natychmiast.

Dlaczego warto?

Efekty zabiegu kwasem hialuronowym to nawilżenie i odmłodzenie skóry, wygładzenie zmarszczek, zmniejszenie widoczności bruzd, a także spowolnienie procesów starzenia dzięki pobudzeniu skóry do autoregeneracji. Rezultaty utrzymują się od 6 do 18 miesięcy, po tym czasie kwas hialuronowy ulega wchłonięciu.

Dla kogo?

Wskazania do zabiegu kwasem hialuronowym to:

Przeciwwskazania

Wolumetria – modelowanie owalu twarzy

Jak błyskawicznie poprawić i wymodelować owal twarzy bez skalpela? Wolumetria, czyli modelowanie twarzy z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, pozwala nie tylko odmłodzić i ujędrnić twarz, ale także lekko skorygować bądź przywrócić właściwy kształt nosa, policzków czy podbródka

Jak działa?

Zabieg wolumetrii wykorzystuje gęsty i plastyczny preparat usieciowanego kwasu hialuronowego, który umożliwia modelowanie twarzy po wstrzyknięciu w odpowiednie miejsce. Efekty utrzymują się około 18–24 miesięcy. Po tym czasie preparat wchłania się w okoliczną skórę, dodatkowo ją nawilżając.

Dlaczego warto?

Wolumetria to prosty sposób na uzupełnienie objętości twarzy, intensywne nawilżenie skóry i poprawę jej napięcia. Kwas hialuronowy naturalnie wypełnia i podnosi skórę, dając efekt odmłodzenia i ujędrnienia.

Dla kogo?

Wolumetria twarzy to zabieg, dzięki któremu możesz uzyskać następujące efekty:

Przeciwwskazania

Usta – powiększanie, modelowanie

Chcesz przywrócić swoim ustom utracony kształt, dodać im objętości lub skorygować asymetrię? Zabieg z wykorzystaniem kwasu hialuronowego będzie najlepszym rozwiązaniem. Uzyskasz naturalny efekt powiększenia i nawilżenia ust.

Jak działa?

Modelowanie ust kwasem hialuronowym pozwala na ich powiększenie, poprawę konturów, uwydatnienie łuku kupidyna czy podniesienie opadających z wiekiem kącików. Dzięki temu cała twarz wygląda młodziej, a usta są lepiej ukrwione i zyskują zdrowy kolor.

Dlaczego warto?

Kwas hialuronowy to w pełni bezpieczny preparat, który ulega powolnemu wchłanianiu. Efekt zabiegu utrzymuje się około 7–18 miesięcy, przy czym nawet po tym czasie usta są w zdecydowanie lepszej kondycji niż wcześniej.

Dla kogo?

Zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym polecany jest osobom, które oczekują:

Przeciwwskazania