Profhilo®

Innowacja - wypróbuj rewolucyjnego sposobu modelowania i odmładzania skóry. Efekty są spektakularne!

Profhilo® – molekuła młodości

Profhilo® to całkowicie innowacyjny i niezwykle popularny obecnie sposób na modelowanie i odmładzanie twarzy i szyi. Hybrydowy kompleks na bazie kwasu hialuronowego natychmiast likwiduje zwiotczenie i opadanie skóry, przywracając jej sprężystość i młody wygląd. Zabieg odmładza nie tylko skórę, ale także tkankę podskórną, która tworzy „rusztowanie” dla skóry.

Jak działa?

Preparat Profhilo® zawiera najwyższe dostępne obecnie stężenie kwasu hialuronowego – aż 64 mg w jednej dawce. Dzięki wyeliminowaniu wszelkich dodatków chemicznych nie uczula i nie podrażnia skóry. Łańcuchy kwasu hialuronowego o wyselekcjonowanej długości pobudzają komórki skóry właściwej do syntezy kolagenu i elastyny zdecydowanie silniej niż inne preparaty kwasu hialuronowego. Dzięki temu Profhilo® działa jak „milion sprężynek”, unosząc skórę do góry i wygładzając ją.

Dlaczego warto?

Zabieg z wykorzystaniem Profhilo® zapewnia wielopoziomowe odmłodzenie skóry twarzy i szyi bez efektu maski. Procedura polega na podaniu preparatu w kilku ściśle określonych punktach iniekcji, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo i najlepsze rezultaty. Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca

Dla kogo?

Zabieg z molekułą Profhilo® jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

Przeciwwskazania