Mezoterapia

Twoja skóra jest poszarzała, zwiotczała i odwodniona? A może walczysz z uporczywym cellulitem? Poznaj moc mezoterapii!

Mezoterapia igłowa

Jak odmłodzić i wzmocnić skórę od środka, poprawiając jej kondycję i wygląd? Mezoterapia igłowa pozwala na wprowadzenie substancji odżywczych bezpośrednio do skóry właściwej, z ominięciem bariery naskórka, przez który nie przenika większość kosmetyków. Gwarantuje to głębokie nawilżenie, odmłodzenie i regenerację skóry

Jak działa?

Mezoterapia igłowa polega na kontrolowanym nakłuwaniu skóry, podczas którego wprowadzamy do niej indywidualnie dobrany koktajl odżywczy – zwykle kwas hialuronowy oraz witaminy, minerały, kwasy nukleinowe i inne substancje tj. L-karnityna, biotyna czy aminofilina. Pobudzają one procesy odbudowy naskórka, a także produkcję kolagenu i elastyny. Zabiegi mezoterapii stosuje się także u osób młodych jako profilaktykę przeciwstarzeniową.

Dlaczego warto?

Zabieg mezoterapii daje szybkie efekty w postaci ujędrnienia i wygładzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, redukcji przebarwień, poprawy nawilżenia i zwiększenia grubości naskórka. Dzięki zastosowaniu znieczulenia procedura jest bezbolesna, a rezultaty serii kilku zabiegów pozostają widoczne przez długi czas.

Dla kogo?

Mezoterapia igłowa to zabieg dla osób skarżących się na:

Przeciwwskazania

Mezoterapia skóry głowy

Przeszkadza Ci nadmierne wypadanie włosów i ich słaba kondycja? Mezoterapia skóry głowy to zabieg, który pobudza procesy regeneracyjne w cebulkach włosowych, przyczyniając się do szybszego wzrostu włosów i poprawy ich stanu. Terapia jest skuteczna bez względu na podłoże i nasilenie schorzenia, hamuje zarówno łysienie androgenowe czy hormonalne, jak i utratę włosów spowodowaną stresem bądź infekcjami.

Jak działa?

Mezoterapia skóry głowy polega na powierzchniowym ostrzykiwaniu owłosionej skóry głowy substancją, która pobudza wzrost i hamuje wypadanie włosów. Podczas zabiegu stosujemy obecnie najlepszy na rynku preparat dr. Cyj, w składzie którego znalazło się aż 7 rodzajów peptydów, antyoksydanty, czynniki wzrostu i kwas hialuronowy. Unikatowa technologia zapewnia długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych.

Dlaczego warto?

Jest to jeden z najskuteczniejszych sposobów profilaktyki i leczenia łysienia. Mezoterapia pobudza wzrost mieszków włosowych, co powoduje pojawienie się nowych włosów. Wyraźne efekty widać już po 2 miesiącach. Peptydowa terapia włosów wymaga jedynie 4 zabiegów przeprowadzanych w odstępach 2 tygodni.

Dla kogo?

Mezoterapia skóry głowy polecana jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom zmagającym się z:

Przeciwwskazania

Mezoterapia – sposób na cellulit

Jeśli od dawna bezskutecznie walczysz z tzw. pomarańczową skórką na udach czy pośladkach, wypróbuj zabieg mezoterapii. To efektywna metoda polegająca na podaniu substancji leczniczych do podskórnej tkanki tłuszczowej, dotkniętej problemem cellulitu. Mezoterapia może być stosowana do leczenia cellulitu na każdym etapie zaawansowania problemu – zarówno na udach, biodrach i pośladkach, jak i na brzuchu czy ramionach.

Jak działa?

Mezoterapia stosowana jako metoda walki z cellulitem polega na punktowej aplikacji odpowiednio dobranych koktajli odżywczych. W odróżnieniu od mezoterapii skóry twarzy bądź głowy, preparat leczniczy podawany jest głębiej – do tkanki podskórnej. W efekcie objawy cellulitu są zredukowane, a skóra staje się gładka i napięta.

Dlaczego warto?

Dzięki zabiegowi mezoterapii przebudowuje się wewnętrzna struktura tkanki tłuszczowej, co wpływa korzystnie na wygląd skóry. Poprawia się także naturalny metabolizm, krążenie i odżywienie skóry. Zabieg stymuluje fibroblasty do produkcji nowego kolagenu i elastyny, co pobudza autoregenerację skóry. Najlepiej działa seria 2–6 zabiegów w odstępach kilku tygodni

Dla kogo?

Mezoterapia może być stosowana u osób narzekających na:

Przeciwwskazania