Plexr

Efekt podniesionej i napiętej skóry powiek, który jest porównywalny do metod chirurgicznych? To możliwe z zabiegiem Plexr!

Odzyskaj młodość spojrzenia

Podobno oczy są zwierciadłem duszy i można z nich wyczytać prawdę o nas. Niestety okolice oczu to również ta sfera twarzy, z której najłatwiej odczytać nasz wiek. Delikatna skóra pozbawiona jest ochronnej warstwy komórek tłuszczowych, a liczne i ruchliwe mięśnie sprawiają, że szybko się starzeje. Lat dodaje nam także opadająca skóra powiek, które nadają twarzy zmęczony wyraz. Jak odzyskać świeżość i młodość spojrzenia? Odpowiedzią jest rewolucyjna technologia Plexr, jedna z najnowocześniejszych, a zarazem najbezpieczniejszych metod stosowanych w medycynie estetycznej. Zabieg z wykorzystaniem urządzenia Plexr pozwala na usunięcie niemal każdej nieestetycznej zmiany skórnej: od opadających powiek, przez włókniaki i znamiona, aż po blizny i przerosty skórne. Plexr pozwala także na wykonanie skutecznego liftingu całej twarzy.

Jakie są zalety urządzenia Plexr?

Zabieg urządzeniem Plexr to skuteczne rozwiązanie problemu opadających powiek, wiotkiej skóry i zmarszczek w okolicach oczu.

Dzięki Plexr unosimy powieki, uzyskując efekt „otwarcia” oka,co bezpośrednio przekłada się na młodszy wygląd twarzy.

Technologia Plexr znajduje zastosowanie nie tylko w korekcji opadającej skóry powiek, ale także przy redukcji zmarszczek i bruzd, usuwaniu plam potrądzikowych czy przerostów skórny.

Efekty w postaci uniesionych powiek, wzrostu napięcia i wygładzenia skóry okolic oczu utrzymują się od 3 do 4 lat. Zalecamy wykonanie od 1 do 3 zabiegów, w zależności od stopnia zaawansowania problemu.

Czym jest Plexr?

Plexr to obecnie jedyne dostępne na rynku urządzenie wykorzystujące opatentowaną technologię wytwarzania mikrowiązki plazmy pomiędzy końcówką urządzenia a skórą pacjenta. Plexr daje możliwość kontrolowanego odparowania nadmiaru skóry w wybranych miejscach, bez ingerencji w sąsiadujące tkanki. Za bieg jest całkowicie bezpieczny, a rekonwalescencja po jego przeprowadzeniu jest krótka i trwa zaledwie kilka dni. Dodatkowym rezultatem jest obkurczenie włókien kolagenowych i wytworzenie nowego kolagenu, co wzmacnia efekt odmłodzenia skóry.

Jak działa Plexr?

Dzięki wytworzeniu łuku elektrycznego między końcówką urządzenia Plexr a powierzchnią skóry pacjenta, z wierzchniej warstwy naskórka zostają odparowane korneocyty, co pozwala poprawić napięcie skóry oraz zlikwidować niepożądane fałdy, zmarszczki bądź zmiany skórne. Działanie Plexr jest całkowicie
bezpieczne, ponieważ opatentowana metoda doboru odpowiedniej częstotliwości prądu niezbędnego do wytworzenia wiązki plazmy powoduje, że w trakcie zabiegu przez ciało pacjenta nie przepływa prąd. Właśnie dlatego Plexr jest polecany do procedur odmładzania okolicy oczu, w której nie powinno się stosować in wazyjnych technik ze względu na możliwość uszkodzenia nerwów wzrokowych.

Efekty:

Skuteczność technologii Plexr jest porównywalna do metod chirurgicznych. Efekty w postaci podniesionej i napiętej skóry powiek widoczne są od razu po zabiegu. Ponadto w ciągu kilku miesięcy od przeprowadzenia procedury skóra ulega odmłodzeniu dzięki stymulacji włókien kolagenowych.

Kilka słów o zabiegu

Zabiegi z Plexr są określane jako „dynamiczne”, gdyż pozwalają operatorowi urządzenia na obserwację rezultatów zabiegu i ewentualne korekty w czasie jego przeprowadzania. Podczas trwania procedury pacjent zachowuje pełną ruchomość powiek. Zabieg wykonuje się po zastosowaniu miejscowo na skórę kremu
znieczulającego, dzięki czemu jest on całkowicie bezbolesny. Korekcja powiek za pomocą Plexr polega na wykonaniu na skórze – w bliskiej odległości – niewielkich punktów plazmy. W każdym z tych punktów wierzchnie warstwy skóry zostają poddane sublimacji. Całość trwa ok. 20 minut, przez kilka dni po zabiegu na powiekach mogą być widoczne małe strupki, łatwe do zakrycia makijażem. Przy większych obszarach skóry poddanej zabiegowi warto przeznaczyć kilka dni po jego przeprowadzeniu na krótką rekonwalescencję.

Dla kogo?

Zabiegi z wykorzystaniem urządzenia Plexr polecane są osobom, które pragną uzyskać efekty takie jak:

Przeciwwskazania