Blog

Interesują Cie nowości z branży beauty? Dowiedz się więcej na temat zabiegów z medycyny estetycznej i zabiegów kosmetycznych.

Korekta opadającej powieki

Każda z nas marzy o pięknym i powabnym spojrzeniu. W myśl powiedzenia, że oczy są zwierciadłem duszy, chcemy, by ta ważna część naszej twarzy była wręcz idealna. Z czasem jednak powieki mogą opadać, odbierając naszemu spojrzeniu blask. Niektóre z nas borykają się także od urodzenia z takim rodzajem powiek, a problem ten wynika z ich naturalnej budowy. Jest na to jednak sposób – możemy szybko sprawić, że nasze oczy będą wydawały się większe i bardziej „otwarte”, a spojrzenie zyska młodszy i pogodny wygląd. Wszystko dzięki zabiegowi korekty opadającej powieki w Małopolsce.

Jak wygląda korekta opadającej powieki w Małopolsce?

Jedną z metod korekty opadających powiek jest chirurgiczny zabieg, który przeprowadzany jest w znieczuleniu. Wykonuje się wtedy niewielkie nacięcia i usuwa nadmiar skóry. Istnieją jednak inne metody, mniej inwazyjne i bezbolesne. Jedną z nich jest Plexr. Urządzenie to umożliwia nie tylko korektę opadającej powieki, ale także spłycenie zmarszczek wokół oczu i ujędrnienie skóry. Efekt uniesienia powieki daje wrażenie otwartego oka i pełnego blasku spojrzenia. Utrzymuje się on około 3 do 4 lat. Plexr sprawia, że nadmiar skóry odparowuje w sposób kontrolowany. Ponadto zabieg jest w pełni bezpieczny i nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji, a efekt jest mocno porównywalny do metod chirurgicznych. Dzięki temu Plexr to obecnie bardzo popularny sposób na korektę opadającej powieki w Małopolsce.

Dla kogo korekta opadającej powieki w Małopolsce?

Plastyka powiek to zabieg, na który decydują się nie tylko kobiety, ale także coraz częściej mężczyźni. Dotyczy to najczęściej osób dojrzałych, po ukończeniu 35 roku życia, gdyż w tym okresie oznaki starzenia są już widoczne, a skóra mniej elastyczna i jędrna. Wiszące powieki to naturalne następstwo upływu lat, a poza kwestiami estetycznymi, za ich korektą przemawia także wygoda. Opadające powieki mogą wpłynąć na nasz zakres widzenia i przeszkadzają podczas noszenia okularów.

Zabieg Plexr jest więc doskonałą odpowiedzią na ten problem i optymalnym sposobem na korektę opadającej powieki w Małopolsce.