Powiększanie ust Częstochowa

Powiększanie ust Częstochowa

Marzysz o pełnym ustach przyciągających wzrok? A może Twoje są niedoskonałe i chcesz ulepszyć ich kształt? Z pomocą przychodzi Ci zabieg powiększania ust w Częstochowie. Usta, tuż po oczach, są ważnym elementem twarzy – wyrażają dużo emocji, przyciągają wzrok podczas rozmowy i dodają nam wyrazu. Jeśli Twoje usta są małe, możesz bez problemu je powiększyć, a już po jednorazowym zabiegu będą pełniejsze i zmysłowe.

Zabieg powiększenia ust w Częstochowie

Do powiększenia ust przeważnie używa się kwas hialuronowy, który jest w stanie dać niezwykłe rezultaty, nie tylko powiększenia, ale także nawilżenia. Co jeszcze możemy poprawić, korzystając z zabiegu powiększania ust w Częstochowie? Przede wszystkim zwiększenie objętości ust, ale także wymodelowanie i uniesienie łuku Kupidyna oraz poprawę i ujednolicenie kolorytu. Po takim zabiegu usta przez bardzo długi okres pozostają widocznie nawilżone. Zabieg modelowania ust jest także świetnym pomysłem, jeśli chcemy odmłodzić usta czy unieść kąciki.

Jak przebiega zabieg?

Za każdym razem zabieg powiększania ust poprzedzony jest konsultacją, podczas której klientka musi szczegółowo określić, jakiego efektu się spodziewa i czego oczekuje. W zależności od jej oczekiwań, indywidualnie dopasowywany jest właściwy preparat oraz jego ilość. Dla najwyższego komfortu klientek zabieg często robiony jest w znieczuleniu. Preparat wprowadzany jest pod skórę za pomocą igły. Po zabiegu powiększania ust przez najbliższą dobę należy unikać alkoholu, sauny, basenu, opalania się, a także lotów samolotem. Każdy z elementów naszej twarzy bezpośrednio wpływa na naszą urodę, a usta są jej ważną częścią. Dlatego tak wiele Pań coraz częściej decyduje się na skorzystanie z zabiegu powiększenia ust w Częstochowie, oraz w całym kraju i na świecie.