Powiększanie ust Małopolska

Powiększanie ust Małopolska

 

Marzysz o pełnym ustach przyciągających uwagę? A może Twoje są niedoskonałe i chcesz skorygować ich kształt? Z pomocą przychodzi Ci zabieg powiększania ust w Małopolsce.

Usta, zaraz po oczach, są najważniejszym elementem twarzy – wyrażają wiele emocji, przyciągają wzrok podczas rozmowy i dodają nam wyrazu. Jeśli Twoje usta są małe, możesz bez problemu je powiększyć, a już po jednym zabiegu staną się pełniejsze i zmysłowe.

 

Zabieg powiększenia ust w Małopolsce

Do powiększenia ust najczęściej stosuje się kwas hialuronowy, który potrafi dać spektakularne efekty, nie tylko powiększenia, ale także nawilżenia. Co jeszcze możemy osiągnąć, korzystając z zabiegu powiększania ust w Małopolsce? Przede wszystkim zwiększenie objętości ust, ale także wymodelowanie i uniesienie łuku Kupidyna oraz poprawę i ujednolicenie kolorytu. Po takim zabiegu usta przez bardzo długi czas pozostają mocno nawilżone. Zabieg modelowania ust jest także doskonałym rozwiązaniem, jeśli chcemy odmłodzić usta czy podnieść kąciki.

 

Jak przebiega zabieg?

Każdorazowo zabieg powiększania ust poprzedzony jest konsultacją, podczas której klientka powinna dokładnie określić, jakiego efektu się spodziewa i czego oczekuje. W zależności od jej potrzeb, indywidualnie dobierany jest odpowiedni preparat oraz jego ilość.

Dla maksymalnego komfortu klientek zabieg często wykonywany jest w znieczuleniu. Preparat wprowadzany jest pod skórę za pomocą igły.

Po zabiegu powiększania ust przez dobę należy unikać alkoholu, sauny, basenu, opalania się, a także lotów samolotem.

Każdy z elementów naszej twarzy bezpośrednio wpływa na naszą urodę, a usta są jej istotną częścią. Z tego powodu tak wiele Pań coraz chętniej decyduje się na skorzystanie z zabiegu powiększenia ust w Małopolsce, oraz w całym kraju i na świecie.